Cesta do kostela sv. Vavřince je nyní snadnější a krásnější

Hlavní stránka / Život farnosti / Cesta do kostela sv. Vavřince je nyní snadnější a krásnější

23.8.2017

Cesta do kostela sv. Vavřince je nyní snadnější a krásnější Kostel sv. Vavřince je v naší farnosti vyhledáván pro svou nádhernou polohu v klidné části starých Jinonic. Mše sv. zde začíná každou neděli od 16.00 hod.

Velmi oblíbený je u těch z nás, kteří si rádi v neděli ráno odpočinou a po slavnostním obědě a kávě se vydají na romantickou procházku Prokopským údolím. Na závěr procházky spočinou právě v kostele sv. Vavřince, který nabízí důstojný prostor pro mši sv., modlitbu a naslouchání Božímu Slovu.

Někteří zájemci o návštěvu kostela však dávají přednost cestě metrem do stanice "Jinonice" a následné procházce. Tato stanice metra prošla v uplynulých měsících zaslouženou proměnou a od tohoto týdne nabízí ještě bezpečnější a krásnější cestu ke sv. Vavřinci!

Dovolujeme si Vás pozvat ke sv. Vavřinci - ať již využijete cestu pěšky, na kole, metrem či automobilem.

V dalších měsících se můžete těšit na další zvýšení komfortu - v kostele sv. Vařince na Vás bude čekat moderní vytápění lavic a časem možná přibude i tolik očekávaná a potřebná toaleta.

Modleme se: "Sv. Vavřinče, oroduj za nás!"

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017