Chcete být informováni o nových zprávách z naší farnosti?

Hlavní stránka / Život farnosti / Chcete být informováni o nových zprávách z naší farnosti?

19.12.2011

Chcete být informováni o nových zprávách z naší farnosti? Pokud se zaregistrujete na těchto stránkách (viz políčko vlevo nebo na www.CentrumBarrandov.cz/registrace), dostanete vždy po přidání nového článku zprávu na zadaný e-mail.

Při registraci stačí uvést pouze zvolené uživatelské jméno, e-mail adresu a heslo pro další přihlášení (pro případné změny nastavení).

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

NETservis s.r.o. - tvorba www stránek, redesign, tvorba e-shopu, corporate identity, tvorba loga, firemní prezentace, webové stránky, Čokoláda