Hlavní stránka / Život farnosti / Chcete sledovat aktuality z farnosti? Přihlaste se k našemu profilu na Facebooku!

9.5.2017

Chcete sledovat aktuality z farnosti? Přihlaste se k našemu profilu na Facebooku! Naše farnost má na Facebooku svůj profil, kde můžete snadno sledovat čerstvé aktuality, fotografie, pozvánky na různé akce a dokonce je možné i diskutovat!

Snadno se můžete přihlásit k odběru pouhým kliknutím na "Tohle se mi líbí" na našem profilu - www.Facebook.com/farnostprahahlubocepy.

Srdečně Vás zveme k propojení s naší farností!

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

Všechna práva vyhrazena © 2017 NETservis s.r.o.