Fotbalové mužstvo zlíchovské farnosti vyhrálo 10 z 10 zápasů

Hlavní stránka / Život farnosti / Fotbalové mužstvo zlíchovské farnosti vyhrálo 10 z 10 zápasů

14.6.2017

Fotbalové mužstvo zlíchovské farnosti vyhrálo 10 z 10 zápasů Fotbalové mužstvo naší farnosti, které hraje pod příznačným názvem "Zlíchov Catholic FC" proslavenou Hanspaulskou ligu, má za sebou 10 vítězstvích v 10 odehraných zápasech během roku 2017.

Drtivé vítězství katolického týmu je nepochybně výsledkem tvrdého tréninku, ale také hlubokého duchovního a mravního života!

Celou tabulku populární Hanspaulské ligy najdete na webu www.psmf.cz.

Našemu mužstvu gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů na fotbalovém i duchovním hřišti!

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

Všechna práva vyhrazena © 2017 NETservis s.r.o.