Nesoudíme. Pomáháme. (audio)

Hlavní stránka / Život farnosti / Nesoudíme. Pomáháme. (audio)

2.4.2017

Nesoudíme. Pomáháme. (audio) V posledních týdnech stanice metra jsou zaplaveny plakáty Linky pomoci Hnutí pro život. Vedoucí tohoto projektu je paní Jaroslava Trajerová, nositelka medaile sv. Cyrila a Metoděje, která působí v naší farnosti. Rozhlasová stanice Proglas natočila velmi pěkný rozhovor o této záslužné aktivitě.

"Nesoudíme. Pomáháme." je projekt Hnutí pro život. Nabízí pomoc ženám, které čekají nečekaně dítě a okolí nebo okolnosti je nutí k podstoupení potratu.

Rozhovor si můžete poslechnout v archivu rozhlasové stanice Proglas.

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

NETservis s.r.o. - tvorba www stránek, redesign, tvorba e-shopu, corporate identity, tvorba loga, firemní prezentace, webové stránky, Čokoláda