Pachatel zločinu byl zadržen a spravedlivě potrestán!

Hlavní stránka / Život farnosti / Pachatel zločinu byl zadržen a spravedlivě potrestán!

10.8.2017

Pachatel zločinu byl zadržen a spravedlivě potrestán! V uplynulém roce naší farnost a celý vikariát zasáhla vlna vloupání a krádeží. Aktivním přístupem několika kněží a dalších církevních osob byl pachatel dopaden, Policií ČR řádně prošetřen a nyní byl i spravedlivě odsouzen. Po zásluze obdržel nepodmíněný trest pobytu ve vězení v délce tří let.

Nyní jsou na místě naše modlitby, aby Bůh pachatele tak ošklivého skutku přivedl k pokání a náležitému polepšení - tak, aby tento člověk začal vést pokojný a spořádaný život. A jednou se - zatím pouze pozemský trest - neproměnil v trest věčný...

Děkujeme Policii ČR za velmi aktivní a vstřícný přístup k celé záležitosti i děkujeme každému, kdo svým nasazením (min. v jednom případě i svého zdraví) přispěl k zadržení pachatele!

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

Všechna práva vyhrazena © 2017 NETservis s.r.o.