Hlavní stránka / Život farnosti / Prof. MUDr. Terezie Fučíková, DrSc. besedovala o očkování i čínské "medicíně" na Zlíchově (video)

19.6.2017

Prof. MUDr. Terezie Fučíková, DrSc. besedovala o očkování i čínské "medicíně" na Zlíchově (video) Prof. MUDr. Terezie Fučíková, DrSc. (* 25. dubna 1936, Praha) je česká lékařka, specializující se v oborech imunologie, alergologie a vnitřního lékařství (s profilací na hepatologii), spoluzakladatelka československé klinické imunologie a v letech 1990–2001 přednostka Ústavu klinické imunologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Na zlíchovské faře besedovala o očkování i čínské "medicíně".

Reportáž z této besedy najdete na YouTu.be/xECWaCN2ez0.

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti | Foto a video   |   Tisk   |   Poslat článek známému

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017