Program bohoslužeb během prázdnin zůstává v plném rozsahu zachován

Hlavní stránka / Život farnosti / Program bohoslužeb během prázdnin zůstává v plném rozsahu zachován

30.6.2017

Program bohoslužeb během prázdnin zůstává v plném rozsahu zachován Během prázdnin zůstává v naší farnosti program bohoslužeb zachován v celém rozsahu. Jedná se zvláště o všechny nedělní bohoslužby, mši sv. ve středu, páteční adoraci od 15.00 hod. a následnou mši sv. od 18.00 hod.

Přejeme Vám mnoho Bohem požehnaného odpočinku - v ČR, u moře, na horách či dokonce na ledovcích a těšíme se na Vaší návštěvu v naší farnosti.

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

Všechna práva vyhrazena © 2017 NETservis s.r.o.