Hlavní stránka / Život farnosti / První neděli adventní oslavíme za účasti kanovníka vyšehradské kapituly a generálního představeného Kongregace kněží Mariánů

29.11.2017

První neděli adventní oslavíme za účasti kanovníka vyšehradské kapituly a generálního představeného Kongregace kněží Mariánů V neděli 3. 12. 2017 začíná doba adventní. První adventní svíci zapálí v kostele sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově J. M. David Vopřada, Dr., sídelní kanovník Královské kolegiátní kapituly sv. Petra a Pavla na Vyšehradě. Mše sv. začíná v 8.30 a v 10.15 hod.

V kostele sv. Vavřince v Praze - Jinonicích se můžeme těšit na návštěvu generálního představeného Kongregace kněží Mariánů v ČR, kterým je P. Mgr. Karol Janusz Matlok MIC. První adventní svíci zapálí při mši sv., která začíná v 16.00 hod.

Srdečně Vás zveme!

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017