Hlavní stránka / Život farnosti / Zažít Barrandov jinak - sousedská slavnost na pozemku budoucího kostela vypukne v sobotu 16. září 2017

12.9.2017

Zažít Barrandov jinak - sousedská slavnost na pozemku budoucího kostela vypukne v sobotu 16. září 2017 V sobotu 16. září 2017 mezi 13. a 17. hodinou se Barrandov připojí k sousedské slavnosti "Zažít město jinak". Společnými silami oživíme zajímavý kout Barrandova - místo bývalého misijního střediska a budoucího kostela / komunitního centra v Grussově ulici.

Můžete se těšit na vystavený model kostela Krista Spasitele a komunitního centra s kavárnou, dílnu pro děti, nabídku čerstvého burčáku, originální věci ze šicí dílny apod.

Azylový dům pro matky s dětmi Gloria bude nabízet informace o své činnosti a originální výrobky maminek a dětí.

Na našem pozemku se představí také velké množství dalších neziskových organizací se zajímavým programem.

Pojďte si užít příjemné sobotní odpoledne se svými sousedy. S těmi, co znáte, i s těmi, které zatím jen míjíte na zastávkách a v ulicích.

Podrobný program najdete na webu ZazitMestoJinak.cz.

Chcete se podívat na fotografie z uplynulé akce? Najdete je na Photos.Google.com.

Srdečně Vás zveme!

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

NETservis s.r.o. - tvorba www stránek, redesign, tvorba e-shopu, corporate identity, tvorba loga, firemní prezentace, webové stránky, Čokoláda