Modlitba za bezpečný svět

V pondělí 1. 6. v 18:00 Modlitba za bezpečný svět – mše svatá v kostele Krista Spasitele a následná přednáška v sále komunitního centra.

P. Miloš Szabo pokračuje ve svém projektu na Barrandově, ve své nové farnosti. V době globálního napětí je nutné budovat porozumění a duchovní propojení mezi národy. Počínaje červnem se tak každé první pondělí v měsíci budeme setkávat při mši svaté, modlitbě, povídání a besedě, věnované vždy jiné zemi. 

Červnový večer byl věnovaný Itálii. Po mši svaté za obyvatele Itálie následoval hodinový komponovaný večer. O reáliích Itálie, historických a náboženských souvislostech i aktuálním dění hovořil Matěj Mosler, P. Miloš Szabo a Jiří Václavek. 

italie_plakatpb_002