Začátkem srpna letošního roku se 90 farníků a přátel vydalo na společnou farní dovolenou do Hotelu SKI na Vysočině. Na programu byla mše sv., zajímavé přednášky na aktuální duchovní témata pod vedením s. Lucie Kopasové z Komunity Blahoslavenství a Mgr. Ignáce Muchy z Pastoračního střediska Arcibiskupství pražského. Děti a mládež měly podnětný program ve třech skupinách dle věku.

Výborné jídlo a pití, večerní posezení, modlitba, tance na biblické motivy, koupání, výlety či střelba na laserové střelnici příjemně doplnili tradičně výtečnou akci naší farnosti.

Fotografie z letošní dovolené najdete na Photos.app.Goo.gl/8C6DBAdeXcumgDFe9 (autor: MUDr. Anna Kočovská) a na Photos.app.Goo.gl/W8WF3KawW5m5uo3g6 (autor: Mgr. Ignác Mucha).
 

Děkujeme všem, kteří se podíleli jakýmkoliv způsobem na této vydařené akci. Děkujeme personálu Hotelu SKI za vytvoření dobrého zázemí.

Děkujeme Farní charitě Praha Barrandov a Městské části Praha 5 a jejímu sociálnímu odboru za příspěvek na podporu dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí, který umožnil jejich pobyt mimo Prahu.