Současná doba těžce dopadá na bedra zdravotníků., jejich vyčerpání je za hranicemi obvyklého a někdy i možného.

 

Po předchozí domluvě v motolské nemocnici nabízíme možnost zdravotníky povzbudit v jejich práci a službě.

 

Jak?

Každý můžeme připravit  balíček dobrot pro zdravotníka ve Fakultní nemocnici Motol. Na covidové jednotce pracuje celkem 500 zdravotníků.

 

Co do balíčku?

Z hygienických důvodů potraviny pouze balené, například čokoláda, sušenky, káva, juice, müsli, müsli tyčinky, proteinové tyčinky, oříšky, krekry, sušené ovoce, mandle v čokoládě, čokoládu, energetické nápoje, tuby s energetickými gely, instantní kávu, zrnkovou kávu, kávové shoty, ginger shoty, ale i krémy na suché ruce, cokoli, co udělá radost a bude k užitku.

Domácí pečivo, ovoce, zeleninu apod. darovat nelze.

Prosíme, do balíčku určitě přidejte pozdrav se slovy poděkování, ujištění o Vaší modlitbě, povzbuzení, obrázek od Vašich dětí či co uznáte za vhodné.

 

Kdy a kam balíček mohu doručit?

- do komunitního centra Krista Spasitele (boční vchod) ve středu 3. 3. 2021 mezi 15.00 - 17.30 hod. Jedná se o bezdotykové předání, krabice na balíčky bude za hlavními dveřmi, které v této době budou otevřené.

- do kostela Krista Spasitele (hlavní vchod) v neděli 7. 3. 2021 od 14.00 do 16.00 hod. Jedná se o bezdotykové předání, krabice na balíčky bude připravena v zádveří kostela.

- do kostela Krista Spasitele (hlavní vchod) v neděli 7. 3. 2021 po mši sv. (dopolední i večerní). Krabice na balíčky bude připravena v zádveří kostela.

- případně i do sakristie kostela sv. Filipa a Jakuba po mši sv. ve středu 3. 3., v pátek 5. 3. a v neděli 7. 3. 2021.

 

Případné další informace poskytne paní Hana Pohořalá - e-mail: Hana.Pohorala@GMail.com - z Hnutí fokoláre, která celou akci koordinuje. K předání Vašich balíčků zdravotníkům dojde v úterý 9. března 2021.

 

Velice děkujeme za Vaší spolupráci!