Během svátečního dne nás čekají v novém kostele Krista Spasitele na Barrandově tři akce, které mohou umocnit vánoční atmosféru a přinést nám naději v nelehké době. Přinášíme jejich podrobný rozpis.

 

Program 24. 12. 2020 v kostele Krista Spasitele a v komunitním centru na Barrandově:

 

14.00 - 16.00 hod. (v kostele) - průchozí vánoční bohoslužba pro děti "Připoj se k betlémským pastýřům".

K bohoslužbě je možné se připojit (i se odpojit) v libovolném čase od 14.00 do 16.00 hod. Po dobu bohoslužby bude k dispozici Betlémské světlo. Další informace najdete v přiložené pozvánce.

 

22.00 hod. (v kostele) - vánoční vigilie - mše sv. za doprovodu vánočních koled.

V současné době registrujeme o tuto mši sv. zájem, který několikanásobně převyšuje kapacitu kostela. Mše sv. bude přenášena před kostel a prostřednictvím TV Kostel.

Již nyní se omlouváme, ale vzhledem k platným proti-epidemickým opatřením nebude možná osobní účast ve vnitřním prostoru kostela pro většinu zájemců.

 

10.00 - 24.00 hod. (v komunitním centru - vchod z boční strany, bez přestávky) - průchozí vánoční výstava historických betlémů.

Jedná se o zcela mimořádnou akci, která bude během Štědrého dne otevřena k uctění tajemství narození Pána Ježíše Krista. Podrobnosti najdete na webu www.KudyZNudy.cz. Na Štědrý den je vstup bez nutnosti platit vstupné.

 

Program na další dny bude zveřejněn v návaznosti na zasedání Vlády ČR.

Při všech akcích Vás prosíme o důsledné dodržování všech platných proti-epidemických opatření a pokynů organizátorů.

Přejeme Vám požehnaný sváteční den a srdečně Vás zveme k návštěvě!