Adventní duchovní obnova se uskuteční pod vedením P. Pavla Uhříka OFM Cap.

Hlavní stránka / Život farnosti / Adventní duchovní obnova se uskuteční pod vedením P. Pavla Uhříka OFM Cap.

9.12.2018

Adventní duchovní obnova se uskuteční pod vedením P. Pavla Uhříka OFM Cap. V sobotu 15. prosince 2018 se uskuteční jste adventní duchovní obnovu, kterou povede P. Pavel Uhřík OFM Cap. Konat se bude od 9.00 do 12.00 hod. na zlíchovské faře. Ke svátosti smíření budou kromě otce Pavla k dispozici i náš pan farář a pan farní vikář.

P. Pavel Uhřík působí v současné době v Klášteře kapucínů na Loretánském náměstí v Praze 1.

Srdečně Vás zveme k účasti!