Arcibiskupství pražské nabízí zajímavé pracovní pozice

Hlavní stránka / Život farnosti / Arcibiskupství pražské nabízí zajímavé pracovní pozice

21.9.2016

Arcibiskupství pražské nabízí zajímavé pracovní pozice Arcibiskupství pražské nabízí velmi zajímavé pracovní pozice. Nyní si můžete splnit sen a pracovat u společnosti, která vznikla před více než tisíci lety - v roce 973.
Přátelská atmosféra, zajímavá i náročná práce a odměna společně se zaslouženým pocitem, že jste se podíleli na velikém poslání!

Aktuální pracovní nabídky najdete na webu www.apha.cz/zamestnani.

Nabídky jsou nyní velmi rozmanité - knihovnice, práce v IT, ředitel školy, účetní, vrchní sestra atd.

Neváhejte a ozvěte se ještě dnes :-)