Hlavní stránka / Život farnosti / Azyl pro matky má přísný řád, některé přijdou na Barrandov jen s igelitkou a dítětem

25.2.2016

Azyl pro matky má přísný řád, některé přijdou na Barrandov jen s igelitkou a dítětem Na Barrandově se nachází Azylový dům Gloria, který provozuje Arcidiecézní charita Praha. Je to místo, kde se nachází několik sociálních služeb - stacionář pro seniory, sociální poradenství a azylový dům pro maminky s dětmi. V domě Gloria slavíme také pravidelně bohoslužby, prožíváme vánoční a velikonoční setkání a koná se zde pravidelná výuka náboženství pod vedením naší moudré katechetky. Tyto aktivity jsou přístupné široké veřejnosti.
MF DNES přinesla o domě Gloria zajímavou reportáž.

Celou reportáž najdete na webu iDNES.cz.

Podrobné informace o aktuální nabídce Azylového domu Gloria najdete na webu Charita.cz.