Hlavní stránka / Život farnosti / Během léta se rozšiřuje možnost účasti na bohoslužbách ve Velké a v Malé Chuchli

9.6.2015

Během léta se rozšiřuje možnost účasti na bohoslužbách ve Velké a v Malé Chuchli Během letních měsíců se můžeme těšit na hojnější počet bohoslužeb v nádherném prostředí Chuchelského háje - v kostele sv. Jana Nepomuckého a v Malé Chuchli - v kostele Narození Panny Marie.

Aktuální rozpis bohoslužeb najdete na našem webu.

V kostele sv. Jana Nepomuckého budou od nynějška až do konce září 2015 mše sv. 1. a 3. sobotu v měsíci - od 15.00 hod.

V kostele Narození Panny Marie budou mše sv. od 30. 6. do 8. 9. 2015 každé úterý (!) od 17.30 hod.

Jedná se o tzv. "tridentské" mše sv. - viz článek "V Malá Chuchli se začínají konat pravidelné bohoslužby dle misálu z roku 1962 - tzv. "tridentské" mše sv.".

Bohoslužby se budou konat za účasti a předsednictví rektora kostela, kanovníka a obhájce manželského svazku u církevního soudu P. Mgr. Jana Gerndta

Srdečně Vás zveme!

Administrováno CMS systémem společnosti NETservis s.r.o.