Beseda se Zdeňkou Rybovou o potratech a o životě na zlíchovské faře (video)

Hlavní stránka / Život farnosti / Beseda se Zdeňkou Rybovou o potratech a o životě na zlíchovské faře (video)

3.7.2015

Beseda se Zdeňkou Rybovou o potratech a o životě na zlíchovské faře (video) Každý rok je nyní v ČR usmrceno přes 20 000 nenarozených dětí v rámci tzv. interrupce. Po potratu zůstává mrtvé dítě i zraněná žena. Zdeňka Rybová se snaží těmto lidem pomoci mnohým způsobem.

Zdeňka Rybová je místopředsedkyně a tisková mluvčí Hnutí Pro život ČR, iniciátorka a vedoucí poradny Aqua vitae a šéfredaktorka čtrnáctideníku RC Monitor. V roce 2013 jí čtenáři časopisu Duše a hvězdy udělili titul "rytířka života".

Záznam besedy najdete na webu YouTu.be/crebtmz2NNw.

O této iniciativě přinesl reportáž také web iDNES.cz, další informace najdete na webu NesoudimePomahame.cz.

Aby každá žena věděla, že v tom nezůstane sama...

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti | Foto a video   |   Tisk   |   Poslat článek známému