Chcete bydlet v pěkném domku s bazénem na Ořechu?

Hlavní stránka / Život farnosti / Chcete bydlet v pěkném domku s bazénem na Ořechu?

4.11.2014

Obdrželi jsme z jednoho kláštera nabídku na pronájem pěkného domu na Ořechu. Jedná se o nový dům, který nabízí pohodlné bydlení pro 2 rodiny. Jedná se o nabídku vhodnou např. pro spřízněné křesťanské rodiny. Bydlení na Ořechu nabízí ideální kombinaci přírody, klidného prostředí a dobrou dostupnost do naší farnosti i do centra Prahy.

V přízemí domku se nachází samostatná bytová jednotka 3+k, 171 m2, garáž pro 2 osobní auta, terasa. Kuchyně je vybavená kuchyňskou linkou, plynovým sporákem s el. troubou, ledničkou, myčkou na nádobí, mikrovlnou troubou. V tomto prostoru je možné používat i současný nábytek (nebo po dohodě jej odstěhovat).

Na zahradě je zapuštěný bazén.

V prvním patře je samostatná bytová jednotka 4+k (195 m2), kuchyně má kuchyňskou linku, koupelna masážní vanu, ostatní místnosti jsou bez nábytku.

Podrobnosti je možné najít v inzerátu na webu www.BezRealitky.cz.

Skutečnost, že vlastníkem objektu je církevní řád, naznačuje solidní jednání s vážným zájemcem. Bližší informace rád poskytne P. Josef Ptáček.