Hlavní stránka / Život farnosti / Diskusní večer o dopravě - se starostou Prahy 5 Ing. Miroslavem Zeleným a bývalým ministrem dopravy Prof. Petrem Moosem

11.11.2013

Česká křesťanská akademie v Praze 5 spolu s farností sv. Václava na Smíchově a farností sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově a s komunálními politiky v Praze 5 Vás zvou na diskusní večer o dopravě.

O zásadním významu dopravy v současném světě nás Evropany nejlépe přesvědčí příchod prvního sněhu. Situace, kterou zvládne domovník koštětem a hrablem, je v měřítku kontinentu každoroční katastrofou se ztrátami jdoucími do miliónů a s oběťmi na životech.

Diskusní večer se uskuteční 14. 11. od 19.00 hod. ve farním sále u kostela sv. Václava na Smíchově.

Další informace najdete v přiložené pozvánce.

O dopravní koncepci Prahy 5, především o obchvatu Radlická radiála a o problematice parkování v Praze 5 promluví starosta Prahy 5.

Všichni jste srdečně zváni!

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.