Hlavní stránka / Život farnosti / Divadelní vystoupení pod názvem “Ach jo!..." se uskuteční před kostelem sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově

3.8.2019

Divadelní vystoupení pod názvem “Ach jo!..." se uskuteční před kostelem sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově Ve středu 14. srpna 2019 od 19.20 hod. se uskuteční před kostelem svatého Filipa a Jakuba na Zlíchově divadelní vystoupení pod názvem “Ach jo!...”

Divadelní vystoupení bylo nastudováno podle stejnojmenné povídky Vladimíra J. Zajíce. Jedná se o příběh "o tak trochu jiné kněžně Libuši, než nás ve škole učili". Vzácným hostem bude zpěvačka Monika Štoffanová. Předpokládaný konec akce je ve 20.40 hod.

Režie: Ivana Valentová za připomínek Vladimíra J. Zajíce

Hraje: Ivana Valentová

Hudba: TÓNY Chodora

Produkce: Vladimír Beran

Srdečně Vás zveme na tuto mimořádnou událost!