Dny evropského dědictví nabídnou na Praze 5 bohatý program

Hlavní stránka / Život farnosti / Dny evropského dědictví nabídnou na Praze 5 bohatý program

12.9.2014

Během víkendu 13. - 14. září 2014 se uskuteční na území Prahy 5 tradiční program "Dny evropského dědictví". Letošní téma zní velmi příznačně - "Návraty ke kořenům". V naši farnosti bude otevřen kostel v Jinonicích a na Zlíchově.

V kostele sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově se také uskuteční v sobotu 13. 9. 2014 od 16.00 hod. nádherný koncert duchovní hudby - MUSICA DOLCE VITA - trio harfa, flétna, zpěv (J. Mysliveček, F. Benda, B. Smetana, F. A. Rössler-Rosetti, A. Dvořák, Z. Folprecht, B. Martinů, P. Eben, L. Janáček).

Podrobný program najdete na webu www.Praha5.cz.

Srdečně Vás zveme k účasti!