Duchovní dovolená farnosti Praha - Hlubočepy v roce 2019 (krátký film)

Hlavní stránka / Život farnosti / Duchovní dovolená farnosti Praha - Hlubočepy v roce 2019 (krátký film)

26.8.2019

Duchovní dovolená farnosti Praha - Hlubočepy v roce 2019 (krátký film) Letošní farní dovolená se uskutečnila na Svatém Hostýně. Celkem se jí účastnilo 85 zájemců. Během dne nás čekal duchovní program i zasloužený odpočinek.

Krátký film o naší duchovní dovolené natočený hlavní kameramankou a režisérkou Miriam Kombercovou najdete na YouTu.be/qJAhh3rOXVU.

Děkujeme všem, kteří se podíleli jakýmkoliv způsobem na této vydařené akci. Děkujeme personálu Matice svatohostýnské za vytvoření dobrého zázemí.

Děkujeme Městské části Praha 5 a jejímu sociálnímu odboru za příspěvek na podporu dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí, který umožnil jejich pobyt mimo Prahu.

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti | Foto a video | Historie farnosti   |   Tisk   |   Poslat článek známému