Farář JCLic. Mgr. Miloš Szabo navštívil faru v Praze 5 - na Zlíchově (video)

Hlavní stránka / Život farnosti / Farář JCLic. Mgr. Miloš Szabo navštívil faru v Praze 5 - na Zlíchově (video)

15.12.2013

P. JCLic. Mgr. Miloš Szabo absolvoval Teologickou fakultu Komenského univerzity v Bratislavě a Katolickou univerzitu v Lublině (Polsko), kde vystudoval kanonické právo. Po svém kněžském svěcení působil jako duchovní na Slovensku a zároveň zastával nově zřízený úřad ředitele Diecézního školního úřadu. Od roku 1995 působí v České republice jako katolický farář, t. č. v Praze 3 na Žižkově. Pracuje v týmu Posttraumatické intervenční péče pro Policii ČR v Praze.

V pátek 18. 10. 2013 navštívil faru na Zlíchově. Přinášíme malou reportáž ze zajímavého setkání, kterou najdete na YouTu.be/DpK9-4kcXlk.

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti | Foto a video   |   Tisk   |   Poslat článek známému