Zveme Vás na prožití týdne od 3. - 10. 8. 2013 do nádherného prostředí Jizerských hor. Dopoledne bude na programu duchovní program (modlitba, případně mše sv. a podnětné přednášky), odpoledne program dle vlastní volby, večer společenský dle osobních preferencí.

Jelikož "duchovní farní dovolenou" pořádáme tradičně ve spolupráci s farním společenstvím v Dobřichovicích, bude také příležitost se inspirovat i seznámit s dalšími zajímavými lidmi. K dispozici bude i několik kněží, kteří rádi poslouží modlitbou, povzbuzujícím rozhovorem nebo svátostí smíření. Na místě bude také řada zkušených manželů a rodičů, kteří rádi poradí v otázkách manželských vztahů a výchovy dětí.

Letošní společná dovolená se uskuteční v malebné vesnici Příchovice, kde budeme ubytováni v "Chatě u kostela" v pokojích s vlastním příslušenstvím za příznivé ceny (330 Kč/osobu - včetně snídaně).

Duchovní a společenský program bude probíhat v blízkém pensionu "U čápa", kde najdeme nejenom vyhlášenou restauraci s bohatým menu, ale také oblíbenou saunu, whirlpool a kulečník!

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes - zbývají 2 volné pokoje.

Vhodné pro jednotlivce i rodiny - Vy si najdete nové přátele a Vaše děti nové kamarády - na vysoké duchovní a morální úrovní!

Jistota spokojenosti a blahodárných účinků pro duši i tělo!

Ještě váháte? Podívejte se na reportáž z uplynulého roku na YouTube.com.