Od ledna se můžeme těšit na mimořádné taneční hodiny izraelských tanců. Zatím je plánováno 2. a 4. pondělí v měsíci lednu a únoru  od 19.00 do 20.00 hod. v komunitním centru u kostela Krista Spasitele na Barrandově.

Tyto tance, které někteří z nás známe již z farní dovolené, nádherně propojují duchovní a tělesnou část člověka. Tančí se v kruhu, tedy jednotlivci jsou vítáni. Tance jsou vhodné pro muže i ženy a všechny věkové kategorie - od dětí po seniory.

Výuku povede od samého začátku zkušený lektor a počítá se s naprostými začátečníky. První hodina bude v pondělí 10. 1. 2002 od 19.00 hod. Doporučujeme volné - až sportovní - oblečení.

Bližší informace rád podá P. Josef Ptáček.

Srdečně Vás zveme!

"Chvalte Boha v jeho svatyni, chvalte ho i na obloze, již sklenul svou mocí, chvalte ho za jeho bohatýrské činy, chvalte ho pro jeho nesmírnou velikost!

Chvalte ho zvukem polnice, chvalte ho harfou a citerou, chvalte ho bubnem a tancem, chvalte ho strunami a flétnou, chvalte ho zvučnými cymbály, chvalte ho cymbály dunivými! Všechno, co má dech, ať chválí Hospodina!"

Žalm 150