Hlavní stránka / Život farnosti / Jak vypadala oslava 300 let od postavení kostela sv. Filipa a Jakuba v Praze na Zlíchově? (fotogalerie)

8.10.2014

Jak vypadala oslava 300 let od postavení kostela sv. Filipa a Jakuba v Praze na Zlíchově? (fotogalerie) Dne 5. října 2014 se ve farním areálu na Zlíchově konala oslava 300 let od postavení kostela sv. Filipa a Jakuba. Jednalo se o jedinečnou akci, kterou již nikdo z nás nezažije a dle ohlasů to byla záležitost velice důstojná a příjemná. Nyní nastává čas, kdy na oslavu můžeme vzpomínat a z těchto nádherných vzpomínek čerpat sílu do všedních dnů.

Přinášíme dvě fotogalerie, které zachycují důležité okamžiky naší oslavy.

Fotogalerii od pana Tomáše Vítka najdete na webu gogog.rajce.idnes.cz/300_let_Zlichov.

Fotogalerii od pana Libora Galatíka najdete na webu libor0305.rajce.idnes.cz/Zlichov_300_let.

Děkujeme!

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti | Foto a video | Historie farnosti   |   Tisk   |   Poslat článek známému