Jedovatý korálovec se objevil před zlíchovským kostelem

Hlavní stránka / Život farnosti / Jedovatý korálovec se objevil před zlíchovským kostelem

21.7.2015

Jedovatý korálovec se objevil před zlíchovským kostelem Prudce jedovatý had - korálovec, jehož chov vyžaduje v ČR zvláštní povolení, se objevil v uplynulém týdnu před kostelem sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově. Jelikož byl již dobře nažraný, nebyl v té době příliš nebezpečný. Byl odchytnut amatérským chovatelem hadů a předán na odborné pracoviště.

Nezapomeňme, že i během doby prázdnin a dovolených platí verš z Písma "Buďte tedy obezřetní jako hadi a prostí jako holubice." (Matouš 10,16)

Děkujeme všem, kteří se podíleli na zneškodnění a odchytu nebezpečného plaza před naším kostelem!

Administrováno CMS systémem společnosti NETservis s.r.o.