Jednou z výrazných dominant nového kostela Krista Spasitele na Barrandově jsou vitráže s anděly, kteří vznešeným způsobem oslavují Všemohoucího. Právě pod znamením tak nádherného symbolu nyní začínají koncerty v prostoru našeho kostela.

První koncert se uskuteční již v sobotu 4. září 2021 od 19.00 hod. Na programu jsou skladby Antonína Dvořáka a Josefa Suka v provedení vyhlášeného Kvarteta Martinů.

Další koncert se uskuteční v úterý 14. září 2021 od 19.00 hod., kdy na Barrandov přijede slavné Foerstrovo komorní pěvecké sdružení.

Vstupné je dobrovolné.

Informace najdete v přiloženém letáčku.

Po krásném uměleckém zážitku se bude možné občerstvit v naší kavárně Kristian, která bude otevřena až do 22.00 hod.

Srdečně Vás zveme prožít mimořádné umělecké zážitky v překrásném prostředí kostela Krista Spasitele!