Kostel sv. Vavřince bude po rekonstrukci interiéru otevřen až 4. 10. 2015

Hlavní stránka / Život farnosti / Kostel sv. Vavřince bude po rekonstrukci interiéru otevřen až 4. 10. 2015

25.9.2015

Kostel sv. Vavřince bude po rekonstrukci interiéru otevřen až 4. 10. 2015 Dovolujeme si všechny zájemce o mše sv., křty, svatby, pohřby, různé modlitby i slavnostní žehnání v jinonickém kostele sv. Vavřince upozornit, že v návaznosti na rozsáhlou rekonstrukci interiéru této staroslavné památky, bude provoz obnoven až při slavnostní bohoslužbě v neděli 4. 10. 2015.

Podrobnosti k této významné akci najdete na našem webu.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na další bohoslužby a duchovní zastavení v kostele sv. Vavřince!

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.