Křesťanská konference 2014 v Praze na Smíchově

Hlavní stránka / Život farnosti / Křesťanská konference 2014 v Praze na Smíchově

2.7.2014

Křesťanská konference je každoroční „slavnost víry“, kde se již od roku 1988 setkávají křesťané z různých křesťanských denominací, aby společně chválili Boha a slyšeli biblické vyučování z úst předních českých i zahraničních kazatelů.
V letošním roce se uskuteční v Národním domě na Smíchově (nám. 14. října č. 16, Praha 5). Jedná se o zajímavou ekumenickou alternativu ke Katolické charismatické konferenci v Brně, která má své počátky právě v této společné akci.

Křesťanská konference se uskuteční od 4. do 6. 7. 2014.

Podrobné informace najdete na webu Křesťanské misijní společnosti.

Modlitby chval zajišťuje sdružení Worship.cz – skupina Deep Inside, Jiřina Gina Čunková a další zpěváci.

Hlavní řečníci na konferenci: Rachel a Gordon Hicksonovi (UK).

"Chceme přinést praktické, a zároveň prorocké vyučování, které lidi povzbudí, aby každý den svěžím způsobem uctívali Boha, aby našli novou naději pro své vztahy v rodině a s přáteli a aby získali perspektivu pro místa, kde žijí, i pro celou svoji zemi.

Českou republiku považujeme za jednu ze svých partnerských zemí. Je skvělé trávit čas s našimi evropskými bratry a sestrami. Během minulých návštěv se moc nám líbila vaše hudba i to, že jste ve chvalách tvořiví. Oslovilo nás také, že jsme se setkali s lidmi, kteří myslí strategicky."

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.