Ve středu 12. října 2022 zahájíme pravidelné večery Liturgických inspirací a následného „Božského čtení“ (Lectio Divina).

Budeme se scházet každou středu (kromě ohlášených výjimek) v 19.15 hod. v Komunitním centru Krista Spasitele na Barrandově. První část večera nabídne pár myšlenek k některému z důležitých pojmů mešní liturgie a prostor k diskusi. Před 20. hodinou se přesuneme do kostela (adorační kaple), kde budeme o tomtéž tématu rozjímat prostřednictvím Božího slova.

Obě části na sebe budou tematicky navazovat, je však možné zúčastnit se jen jedné z nich. Kostel bude pro nově příchozí otevřen mezi 19.50–20.00 hod. Pozdější vstup nebude možný.

Témata nejbližších setkání:

12. října 2022: Sláva

19. října 2022: Oběť

26. října 2022: Spravedlivost

2. listopadu 200: setkání odpadá

9. listopadu 2022: Vzkříšení těla a život věčný

Jsou to slova, která slyšíme v kostele přinejmenším každou neděli: možná nám zevšedněla, možná jsme se ještě nikdy pořádně nezamysleli nad jejich obsahem. Je to však obsah naší víry a předzvěst naší slávy­ – nahlédněme tedy skrze tajemství liturgie do věčnosti.

Bližší informace ráda podá Eva Fuchsová, která nás tímto programem bude provázet.

Srdečně Vás zveme!