MgA. Irena Pulicarová besedovala se seniory na zlíchovské faře (video)

Hlavní stránka / Život farnosti / MgA. Irena Pulicarová besedovala se seniory na zlíchovské faře (video)

9.7.2018

MgA. Irena Pulicarová besedovala se seniory na zlíchovské faře (video) MgA. Irena Pulicarová pochází z Plzně. Byla pokřtěna jako malé dítě v plzeňském kostele Panny Marie Růžencové, ale k víře si našla vztah až po sametové revoluci, když začala docházet na nabídnutou výuku náboženství. Aktivně se zapojila do farních aktivit, později jezdila také na dětské tábory jako vedoucí a pracovala na částečný úvazek jako pastorační asistentka.

Od roku 2012 pracuje jako moderátorka televize Noe.

Reportáž z besedy s MgA. Irenou Pulicarovou najdete na YouTu.be/5nBISlehDkE.

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti | Foto a video   |   Tisk   |   Poslat článek známému

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.