Hlavní stránka / Život farnosti / Ministranti z naší farnosti sloužili na Zelený čtvrtek v katedrále při slavnostní Misse Chrismatis (fotogalerie)

6.4.2015

Na Zelený čtvrtek dne 2. 4. 2015 byl kardinál Dominik Duka hlavním celebrantem eucharistické slavnosti Missa chrismatis v katedrále svatého Víta na Pražském hradě.

Fotogalerii s našimi ministranty najdete na FB profilu "Člověk a víra - Petr Homolka" a Člověk a víra - Bětka Horníková".

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti | Foto a video   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.