Hlavní stránka / Život farnosti / Mládež v naší farnosti opět potvrdila své výtečné sportovní schopnosti i celkovou kondici

23.8.2015

Mládež v naší farnosti opět potvrdila své výtečné sportovní schopnosti i celkovou kondici V naší farnosti si sport získal již své pevné místo a mnozí z nás jistě potvrdí, že sport patří mezi základní pilíře života dle pojetí papeže Františka. O to větší radost máme z krásného umístění mládeže ze zlíchovské farnosti, které obsadila pod atraktivním názvem "FC Zlíchov Catholic" ve fotbale v celorepublikovém klání SKAM.

Vybojovaný diplom si můžete prohlédnout na našem webu.

Fotografie z celá akce najdete na iSKAM.Rajce.iDNES.cz.

Informace o "Setkání Křesťanské Aktivní Mládeže" najdete na webu www.iSKAM.cz.

Povzbuzující slova papeže Františka o sportu si můžete přečíst v článku "Papež o základních pilířích výchovy: rodina, škola, sport a práce".

Děkujeme naší mládeži za přípravu a úsilí, kterým se podařilo dosáhnout tak významného úspěchu. Gratulujeme!

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti | Foto a video   |   Tisk   |   Poslat článek známému