Hlavní stránka / Život farnosti / Naše iniciativa - první setkání seniorů v novém roce skončilo tancem na židlích (video)

21.1.2016

Naše iniciativa - první setkání seniorů v novém roce skončilo tancem na židlích (video) Senioři se poprvé v novém roce setkali na zlíchovské faře a hned to mělo pěkný spád - na programu byla recitace, četba ze zajímavé knihy a sdílení zkušeností z cesty do Indie v rámci projektu "Adopce na dálku". Závěr setkání byl věnován společnému "tanci na židlích", při kterém naši senioři ze sebe vyklepávali svoje starosti!

Reportáž z prvního setkání seniorů zlíchovské farnosti v novém roce najdete na YouTu.be/Ul86iXyME94.

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti | Foto a video   |   Tisk   |   Poslat článek známému