Hlavní stránka / Život farnosti / "Největší tajemství" - TV Barrandov natáčela o zpovědním tajemství v naší farnosti (video)

18.7.2015

"Největší tajemství" - TV Barrandov natáčela o zpovědním tajemství v naší farnosti (video) Jaké je žít s tajemstvím ze svátosti smíření? TV Barrandov natáčela o zpovědním tajemství v kostele sv. Vavřince.

Reportáž z naší farnosti najdete v archivu TV Barrandov (pořad "Naše zprávy" - 13. 7. 2015).

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti | Foto a video   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Administrováno CMS systémem společnosti NETservis s.r.o.