Obyvatelům zlíchovské fary se narodil syn Prokop

Hlavní stránka / Život farnosti / Obyvatelům zlíchovské fary se narodil syn Prokop

18.7.2014

Obyvatelům zlíchovské fary se narodil syn Prokop S radostí Vám sdělujeme, že máme na zlíchovské faře další přírůstek. Dne 10. 7. 2014 se narodil Prokop. Po porodu vážil 4 270 gramů a měřil přesně 52 cm. Věříme, že z něho vyroste zdárný syn, křesťan, ale také zdatný pomocník ve zdejší správě fary ke svému tatínkovi.

Být rodičem je jako být dobrým hostitelem cizinci! Zatímco si myslíme, že naše děti jsou jako my, bez přestání nás překvapuje, jak jsou odlišné.

Může nás těšit jejich inteligence, umělecké nadání nebo obratnost ve sportu, nebo můžeme být smutní, když jsou pomalí v učení, chybí jim snaha nebo mají „podivné“ zájmy. V mnoha případech své děti nepoznáváme.

Celé zamyšlení najdete na webu www.pastorace.cz.

Gratulujeme!

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.