Hlavní stránka / Život farnosti / P. Jakub Branislav Martaus, OFM bude slavit mši sv. na Zlíchově dne 10. 8. 2014 a udělí svátost křtu

7.8.2014

P. Jakub Branislav Martaus z řádu Františkánů, který působí v bratislavském klášteře na Slovensku, bude v neděli 10. 8. 2014 od 10.15 hod. sloužit ve zlíchovském kostele slavnou mši sv.

P. Jakub Branislav Martaus, OFM je sekretářem slovenské provincie řádu Františkánů, národní asistent OFS a provinciální asistent pro hnutí GIFRA.

V rámci této nedělní bohoslužby P. Jakub Branislav Martaus, OFM udělí svátost křtu jedné z našich nejmladších farnic ze spřátelené rodiny. Mše sv. bude sloužena v českém a ve slovenském jazyce.

Mše sv. od 8.30 hod. bude probíhat česky za předsednictví našeho farního vikáře P. Mag. theol. Jakuba Jirovce OT.

Srdečně Vás zveme k účasti!

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.