"Existuje Bůh? Jasno bude za 11 let" – tak pojmenoval redaktor Lukáš Kašpar svůj článek, který vyšel v časopise Týden 33/2013. Rozebírá v něm například argumenty pro a proti existenci Boha, současnou religiozitu (nejen) české společnosti a vztah přírodních věd a víry obecně. Mezi oslovenými odborníky, kteří se v jeho textu k „problematice Boha“ vyjadřují, je i farář naší hlubočepské farnosti P. Josef Ptáček.

Jeho komentář k údajnému ateismu české společnosti, k Božímu působení ve světě a vůbec celý zajímavý článek si můžete přečíst na přiložených naskenovaných stránkách z časopisu Týden (se svolením autora).

P. Jakub Jirovec, farní vikář