Pochod pro rodinu 2014 se uskuteční již v sobotu 16. 8. 2014

Hlavní stránka / Život farnosti / Pochod pro rodinu 2014 se uskuteční již v sobotu 16. 8. 2014

11.8.2014

Mladí křesťanští demokraté s podporou Hnutí pro život ČR pořádají v sobotu dne 16. 8. 2014 každoroční Pochod pro rodinu. "Cílem této akce je poukázat na současný stav v naší společnosti, kdy zájmy tradiční rodiny nejsou dostatečně hájeny a to i v kontextu rozličných snah o uzákonění adopcí homosexuálními páry," říká předseda MKD Petr Jurčík. Záštitu nad letošním ročníkem převzal místopředseda Vlády ČR Pavel Bělobrádek a poslanec Evropského parlamentu za KDU-ČSL Tomáš Zdechovský.

Trasa letošního Pochodu povede z rohu ulic Washingtonova a Politických vězňů (sraz je ve 12.30 hod.) a bude zakončena v kostele sv. Jiljí, kde bude následovat bohoslužba.

Další informace najdete na webu www.ProLife.cz.