Pochod pro život 2014 - Jsme kreativní. Jsme pro život.

Hlavní stránka / Život farnosti / Pochod pro život 2014 - Jsme kreativní. Jsme pro život.

24.3.2014

Dítě je to nejdražší, co jsme dostali. V loňském roce přišlo o život dalších 23 tisíc dětí. Možná jen jejich maminkám nikdo neřekl, že na potrat jít nemusí. Potratový zákon, který je v platnosti už 57 let, nepomáhá, ale zraňuje a zabíjí.

Přicházíme proto, aby každá nečekaně těhotná maminka v naší zemi věděla, že jsou zde lidé ochotní jí pomoci. Jsme pro život. Jsme kreativní. Vždy hledáme řešení. Přidejte se také ke XIV. ročníku Pochodu pro život.

Pochod pro život začíná v sobotu 29. března ve 14.15 na Mariánském náměstí v Praze.

Součástí Pochodu jsou také doprovodné akce - diskusní panel a mše sv. za účasti kardinála Dominika Duky.

Celý program najdete na webu www.PochodProZivot.cz.

Srdečně Vás zveme!

Současně také upozorňujeme na krizovou službu pomoci pro případ neočekávaného těhotenství - NecekaneTehotna.cz.