Pochod pro život 2016 - již v sobotu 2. dubna

Hlavní stránka / Život farnosti / Pochod pro život 2016 - již v sobotu 2. dubna

31.3.2016

Pochod pro život 2016 - již v sobotu 2. dubna V sobotu 2. 4. 2016 se uskuteční Pochod pro život, který je oslavou lidského života a upozorněním na možnosti vhodného řešení neočekávaného početí. Na programu je mše sv. v katedrále, doprovodný program na Klárově a průvod Prahou se zakončením u sochy sv. Václava. Přítomné rodiny s dětmi pan kardinál Duka zve na oběd.

Možnost registrace najdete na PochodProZivot.cz/registrace.

Podrobný program a další informace najdete na PochodProZivot.cz.

Srdečně Vás zveme na tuto akci, která je zajišťována prezidentem Hnutí pro život ČR a zlíchovským kostelníkem Mgr. Radimem Ucháčem.

Vaší pozornosti doporučujeme také vynikající dokument TV NOE o Radimovi - viz článek "Mgr. Radim Ucháč - představujeme kostelníka na Zlíchově a prezidenta Hnutí Pro život ČR".