Hlavní stránka / Život farnosti / Pozvání na besedu s Prof. RNDr. Václavem Hamplem, Dr.Sc. na téma "Školství je veřejný statek"

8.2.2014

Není tomu tak dávno, co se na venkově svítilo petrolejkami, a vesnice spojovaly prašné cesty. Životní úroveň byla nesrovnatelná s dnešní. Přesto bylo ctí i těch nejmenších obcí mít vlastní školu. Školství bylo všeobecně vnímáno jako důležitý veřejný statek. Destrukce školství sice začala za totality, ale bohužel neskončila s jejím pádem.

Srdečně Vás zveme na diskusní večer k tématu školství, který se uskuteční ve čtvrtek 13. 2. 2014 od 19.30 hod. ve farním sále na faře u kostela sv. Václava na Smíchově.

Podrobnosti najdete v pozvánce.