Zima je před námi, ale již nyní je vhodná příležitost přemýšlet o prožívání letních měsíců. V naší farnosti chystáme na rok 2014 společnou dovolenou s duchovním programem v nádherném prostředí Krkonoš.

Tato farní dovolená se uskuteční se v termínu od 25. do 31. 7. 2014 (pátek - čtvrtek) v exkluzivním Resortu sv. Františka (dependance David & Martin).

Jedná se o čtyřlůžkové pokoje a rodinné pokoje se dvěma až třemi ložnicemi (4 – 6 osob v každém rodinném pokoji), každý pokoj je vybaven sprchou, umyvadlem a WC.

Vzhledem k podpoře farních pobytů ze strany majitelů resortu, pro tuto akci platí mimořádné ceny:

dospělá osoba  – 450 Kč / den (ubytování + plná penze)
děti (3-12 let) – 270 Kč / den (ubytování + plná penze)
děti (13-18 let) – 400 Kč / den (ubytování + plná penze)

Děti do 3 let jsou bez lůžka se snídaní zdarma. Možnost zapůjčení dětské postýlky (cena 50 Kč / den).

Plná penze zahrnuje:
Snídaně - formou bohatého švédského stolu (teplý a studený bufet), teplé a studené nápoje.
Oběd - polévka + hlavní jídlo + pitný režim (šťáva, čaj).
Večeře - hlavní jídlo + pitný režim (šťáva, čaj).

Po účastníky pobytu bude k dispozici také místní kaplička sv. Františka.

Společný program budou tvořit čtyři dopoledne ve formě přednášky + besedy na podnětná témata z oblasti rozvoje duchovního života. Ve stejném čase bude také připravený zajímavý program pro přítomné děti.

Důležitou součástí naší akce je možnost společné mše sv. V ostatním čase je program individuální či na základě společné domluvy. Především je možné využít čas k meditaci, rozhovorům a na procházky, výlety či túry do blízké přírody, která nás bude obklopovat.

Tato akce je vhodná pro jednotlivce libovolného věku, dvojice, trojice a rodiny - Vy si najdete nové přátele či dokonce životního partnera, načerpáte čerstvý vzduch do svých plic a Vaše děti poznají nové kamarády - na vysoké duchovní a morální úrovní. Jistota spokojenosti a blahodárných účinků pro duši i tělo!

Vítáme mezi námi také občany i občanky libovolného vyznání nebo bez vyznání.

Další informace o místě konání najdete na webu www.ErlebachovaBouda.cz.

Kapacita účastníků této mimořádné akce je limitována. Přihlášku s uvedením počtu zájemců a jejich věkem + preferencí na ubytování (samostatný pokoj, společný pokoj) posílejte na adresu ptacek@knez.cz nejpozději do soboty 30. 11. 2013.

Těšíme se na viděnou!