Pozvání na farní dovolenou s duchovním programem v roce 2015

Hlavní stránka / Život farnosti / Pozvání na farní dovolenou s duchovním programem v roce 2015

21.11.2014

Pozvání na farní dovolenou s duchovním programem v roce 2015 Zima je před námi, ale již nyní je vhodná příležitost přemýšlet o prožívání letních měsíců. V naší farnosti chystáme na rok 2015 již tradiční společnou dovolenou s duchovním programem v nádherném prostředí Krkonoš - v Resortu sv. Františka.

Naše farní dovolená se uskuteční se v termínu od 25. 7. 2015 do 1. 8. 2015 v exkluzivním Resortu sv. Františka.

Vzhledem k podpoře farních pobytů ze strany majitelů objektu - pro tuto akci platí mimořádné sazby. Na přání účastníků a po dohodě s Resortem sv. Františka nabízíme také různou úroveň ubytování, kde cena odráží příslušnou kvalitu… Podrobný popis jednotlivých lokalit najdete na webu www.ErlebachovaBouda.cz/ubytovani.

* Ceny na dependancích David & Martin:

Dospělá osoba  – 500,- Kč/den s plnou penzí
Děti (3-11 let) – 270,- Kč/ den s plnou penzí
Děti (11-18 let) – 400,- Kč/ den s plnou penzí

* Ceny na Vile Tereza:

Dospělá osoba – 650,- Kč/den s plnou penzí
Děti (3-11 let) – 270,- Kč/ den s plnou penzí
Děti (12-18 let) – 400,- Kč/ den s plnou penzí
Děti do 3 let jsou bez lůžka se snídaní zdarma.

* Ceny v Erlebachově boudě (hotel):

Dospělá osoba – 780,- Kč/den s plnou penzí – pokoj typ sever
Děti (3-11 let) – 312,- Kč/den s plnou penzí
Děti (12-18 let) – 468,- Kč/den s plnou penzí

Cena vždy zahrnuje:

Ubytování
Snídaně formou bohatého švédského stolu (teplý a studený bufet), teplé a studené nápoje
Oběd: polévka + hlavní jídlo + pitný režim (šťáva, čaj)
Večeře: hlavní jídlo + pitný režim (šťáva, čaj)
Lázeňský poplatek i poplatek městu z lůžka.
Parkování a vjezd do národního parku.

Možnost zapůjčení dětské postýlky (cena 50 Kč / den).

Po účastníky pobytu bude k dispozici také místní kaplička sv. Františka.

V návaznosti na podněty některých z nás si dovoluji připomenout, že se jedná o “společnou dovolenou s duchovním programem”. V některých parametrech se naše dovolená blíží až k duchovní obnově - opět se můžeme těšit na mši sv., večerní modlitbu a čtyři pěkné přednášky s diskusí na podnětná témata. Také se můžeme těšit na tradičně výtečný program pro děti od naší hlavní katechetky Mgr. Radky Habánové a jejího týmu. V ostatním čase je program individuální či na základě společné domluvy.

Budeme mít dostatek času na individuální rozhovory u skleničky dobrého pití či u poháru se zmrzlinou i možnost se vydat na více či méně náročný výlet či túru nebo procházku kolem Resortu Sv. Františka. Již v bezprostřední blízkosti nás bude obklopovat nádherná příroda.

Po celou dobu bude příležitost ke svátosti smíření. Také je v místě šance využít širokých možností meditace, zábavy, příležitosti ke sportovním aktivitám, bohatou nabídku wellness či společného tance.

Tato akce je vhodná pro jednotlivce libovolného věku, dvojice, trojice a rodiny - Vy si najdete nové přátele či dokonce životního partnera, načerpáte čerstvý vzduch do svých plic a Vaše děti poznají nové kamarády - na vysoké duchovní a morální úrovní. Jistota spokojenosti a blahodárných účinků pro duši i tělo!

Vítáme mezi námi také občany i občanky libovolného vyznání nebo bez vyznání.

Další informace o místě konání najdete na webu www.ErlebachovaBouda.cz.

Kapacita účastníků této mimořádné akce je limitována.  V přihlášce, prosím, uveďte u všech zájemců jméno + příjmení + věk + kontaktní e-mail + požadované místo ubytování dle výše uvedené nabídky. Je možné uvést také dietní omezení (jste vegetarián nebo vegan, požadujete raw jídlo, pokrmy bez vajíčka nebo bez lepku, preferujete košer způsob stravování apod.) a další splnitelné preference (např. požadavek na spolu-nocležníka/nocležnici, dětskou postýlku, ...). Přihlášky posílejte na adresu
ptacek@knez.cz nejpozději do středy 31. 12. 2014.

Je možné se přihlásit i později - pro později přihlášené však není možné garantovat požadovaný stupeň ubytování a v krajním případě i volnou ubytovací kapacitu.

Ještě váháte? Prohlédněte si video z naší farní dovolené v roce 2014 na webu YouTu.be/m3LY5oTPCuY.

Máte dotazy? Obraťte se na některého člena přípravného výboru.

Těšíme se na viděnou!

Josef Ptáček, člen přípravného výboru

Jakub Jirovec, člen přípravného výboru

Radka Habánová, členka přípravného výboru

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.