Pozvání na farní dovolenou s duchovním programem v roce 2016

Hlavní stránka / Život farnosti / Pozvání na farní dovolenou s duchovním programem v roce 2016

1.2.2016

Pozvání na farní dovolenou s duchovním programem v roce 2016 Diáře naše i našich dětí se již plní a proto je nyní vhodná příležitost přemýšlet o prožívání letních měsíců. V naší farnosti chystáme na rok 2016 již tradiční společnou dovolenou s duchovním programem v nádherném prostředí Krkonoš.

Farní dovolená se uskuteční se v termínu od 6. 8. 2016 – 13. 8. 2016 v exkluzivním Resortu sv. Františka.

Vzhledem k podpoře farních pobytů ze strany majitelů objektu - pro tuto akci platí mimořádné sazby. Na přání účastníků a po dohodě s Resortem sv. Františka nabízíme také různou úroveň ubytování, kde cena odráží příslušnou kvalitu a nově i rozsah stravování… Podrobný popis jednotlivých lokalit najdete na webu www.ErlebachovaBouda.cz/ubytovani.

* Ceny na dependancích David & Martin:

Dospělá osoba – 550 Kč / den (s plnou penzí), 510 Kč / den (s polopenzí), 450 Kč / den (se snídaní)
Děti (3-11 let) – 290 Kč / den (s plnou penzí), 250 Kč / den (s polopenzí), 190 Kč / den (se snídaní)
Děti (12-18 let) – 400 Kč / den (s plnou penzí), 360 Kč / den (s polopenzí), 300 Kč / den (se snídaní)

* Ceny na Vile Tereza:

Dospělá osoba – 680 Kč / den (s plnou penzí), 640 Kč / den (s polopenzí), 580 Kč / den (se snídaní)
Děti (3-11 let) – 320 Kč / den (s plnou penzí), 280 Kč / den (s polopenzí), 220 Kč / den (se snídaní)
Děti (12-18 let) – 450 Kč / den (s plnou penzí), 410 Kč / den (s polopenzí), 350 Kč / den (se snídaní)
Děti do 3 let jsou bez lůžka zdarma.

* Ceny v Erlebachově boudě (hotel) - "typ sever":

Dospělá osoba – 780 Kč / den (s plnou penzí), 700 Kč / den (s polopenzí), 600 Kč (se snídaní)
Děti (3-11 let) – 350 Kč / den (s plnou penzí), 310 Kč / den (s polopenzí), 250 Kč (se snídaní)
Děti (12-18 let) – 470 Kč / den (s plnou penzí), 430 Kč / den (s polopenzí), 370 Kč / den (se snídaní)

Cena zahrnuje:

Ubytování
Snídaně formou bohatého švédského stolu (teplý a studený bufet), teplé a studené nápoje
Oběd: polévka + hlavní jídlo + pitný režim (šťáva, čaj)
Večeře: hlavní jídlo + pitný režim (šťáva, čaj)
Lázeňský poplatek i poplatek městu z lůžka.
Parkování a vjezd do národního parku.

Možnost zapůjčení dětské postýlky (cena 50 Kč / den).

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 300 Kč / den.

Po účastníky pobytu bude k dispozici také místní kaplička sv. Františka (zdarma).

V návaznosti na podněty některých z nás si dovoluji připomenout, že se jedná o “společnou dovolenou s duchovním programem”. V některých parametrech se naše dovolená blíží k duchovní obnově - opět se můžeme těšit na mši sv., večerní modlitbu a čtyři pěkné přednášky s diskusí na podnětná témata. Také se můžeme těšit na tradičně výtečný program pro děti od naší hlavní katechetky Mgr. Radky Habánové a jejího týmu. V ostatním čase je program individuální či na základě společné domluvy.

Budeme mít dostatek času na individuální rozhovory u skleničky dobrého pití či u poháru se zmrzlinou i možnost se vydat na více či méně náročný výlet či túru nebo procházku kolem Resortu Sv. Františka. Již v bezprostřední blízkosti nás bude obklopovat nádherná příroda.

Po celou dobu bude příležitost ke svátosti smíření. Také je v místě šance využít širokých možností meditace, zábavy, příležitosti ke sportovním aktivitám, bohatou nabídku wellness či společného tance.

Tato akce je vhodná pro jednotlivce libovolného věku, dvojice, trojice a rodiny - Vy si najdete nové přátele či dokonce životního partnera, načerpáte čerstvý vzduch do svých plic a Vaše děti poznají nové kamarády - na vysoké duchovní a morální úrovní. Jistota spokojenosti a blahodárných účinků pro duši i tělo!

Vítáme mezi námi také občany i občanky libovolného vyznání nebo bez vyznání.

Další informace o místě konání najdete na webu www.ErlebachovaBouda.cz.

Kapacita účastníků této mimořádné akce je limitována.  V přihlášce, prosím, uveďte u všech zájemců jméno + příjmení + věk + kontaktní e-mail + požadované místo ubytování a rozsah stravování dle výše uvedené nabídky. Je možné uvést také dietní omezení (jste vegetarián nebo vegan, požadujete raw jídlo, pokrmy bez vajíčka nebo bez lepku, preferujete košer způsob stravování apod.) a další splnitelné preference (např. požadavek na spolu-nocležníka/nocležnici, dětskou postýlku, ...).

Přihlášky posílejte na adresu ptacek@knez.cz nejpozději do pondělí 29. 2. 2016.

Je možné se přihlásit i později - pro později přihlášené však není možné garantovat požadovaný stupeň ubytování a v krajním případě i volnou ubytovací kapacitu.

Ještě váháte? Prohlédněte si video z naší farní dovolené v roce 2014 na webu YouTu.be/m3LY5oTPCuY.

Váháte stále? Prohlédněte si fotografie z farní dovolené v roce 2015 na Goo.gl/photos/2pdqHqG4aM7JYi9u6.

Máte dotazy? Obraťte se na některého člena přípravného výboru.

Těšíme se na viděnou!

Josef Ptáček, člen přípravného výboru

Jakub Jirovec, člen přípravného výboru

Radka Habánová, členka přípravného výboru

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.