Hlavní stránka / Život farnosti / Pozvánka na film "Všechny moje děti", který přibližuje misi faráře P. Mariána Kuffy

6.4.2014

V Praze proběhne projekce celovečerního dokumentárního filmu "Všechny moje děti", který přibližuje romskou misi faráře P. Mariána Kuffy ze Žakovců na Slovensku. Farář Marián Kuffa a Institut Krista Veleknéze se již 25 let věnuje pomoci lidem na okraji společnosti, bývalým vězňům, narkomanům, alkoholikům, prostitutkám, týraným dětem.

Není to film jen o Romech a faráři, ale také o hledání skutečné hierarchie hodnot života a o nikdy nekončící lásce. Vyvolává u diváků silnou sebereflexi. Film si už našel na Slovensku tisíce diváků (více než 21 tisíc) a tento měsíc vstupuje i do českých kin. Záštitu nad filmem v České republice převzal J. Em. kardinál Dominik Duka OP. Katolický týdeník se o filmu vyjadřuje v superlativech, mediálním partnerem filmu je TV NOE a Rádio Proglas.

Další informace o filmu najdete na webu www.VsetkyMojeDeti.eu.

Malou ukázku najdete na webu www.VsetkyMojeDeti.eu/?page=trailery.

Termín a čas projekce v Praze: 7.-9. dubna 2014 od 16.30 hod. v kině Lucerna a 12.-13. dubna 2014 od 11.15 hod. v kině Světozor.

Srdečně Vás zveme!