Ve spolupráci s farním společenstvím z Dobřichovic si Vás dovolujeme pozvat na farní dovolenou, která se uskuteční od 4. do 11. srpna 2012 v Příchovicích v Jizerských horách. Na programu bude společná modlitba a bohoslužba, duchovní program pod vedením P. Michala Kimáka i individuální rekreace. Tato akce je vhodná jak jednotlivé farníky, tak pro rodiny s dětmi a také pro seniory.

Ubytováni budeme v Pensionu U Čápa, který se nachází v nádherném prostředí Jizerských hor. Mnoho informací najdeme na webu Pensionu U Čápa.

U objektu je k dispozici rozsáhlé parkoviště, v pensionu se nachází proslulá restaurace, je zde také možnost využít hernu pro děti, saunu, whirlpool a kulečník.

Nekuřácké pokoje jsou vybavené koupelnou, WC, televizí a síťovým připojením k Internetu.

Jako pocta slavnému rodákovi i jako vítaná turistická atrakce bude v roce 2012 vybudována na okraji areálu unikátní turistická rozhledna – Maják Járy Cimrmana.

Přihlašovat je se možné u pana faráře Josefa Ptáčka - e-mailem nebo osobně. Je zde také předpoklad výhodných cen pro naše farní společenství. Přihlášky je třeba poslat nejpozději do 29. 2. 2012.